AKG K430 Kafaüstü Mini Kulaklık İnceleme(Denemesi)

'AKG' forumunda gencebayx tarafından 2 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. gencebayx

gencebayx
    Expand Collapse
    Guest

Teşekkürler arkadaşlar.Burn-in oldukça daha iyi olacak incelemeler. :wink

2. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    626
    Yeni üyelerin direk inceleme yapmasını çok seviyorum :)

Elinize sağlık :eek:k

Collapse Signature Expand Signature
  3. gencebayx

gencebayx
    Expand Collapse
    Guest

Çok teşekkürler.Bence tüm arkadaşlar birşeyler karalamalı.Ama inceleme,ama görüş,ama izlenim.Çok faydalı oluyor kesinlikle.

Not:ATH-A900 için yapmak istediğim incelemeyi Hulki bey'den sonrasına bırakıyorum(Tecrübeye saygımdan).Ama gecikirse devrede...... :eek:k

4. lazyjoke

lazyjoke
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    2
    oldukça aydınlatıcı bir tanıtım yazısı olmuş eline sağlık. bir akg k430 kullanıcısı olarak bende bir şeyler yazayım. kulaklık öncelikle sesiyle çekti beni gerçekten çok kaliteli ve temiz bir sese sahip, bass konusunda dinlediğim müzik türü genellikle trance, house türevleri olduğu için bana çok da fazla gelmedi yalnız idare eder konumda burn in sonrası daha da iyi olur diye düşünüyorum. burn in demişken yavaş yavaş kulaklığı burn in e sokuyorum ve yabancı yerlerde okuduğuma göre kulaklık burn in sonrasında resmen bir kademe daha atlıyormuş ses konusunda. kafasına kulaklık ile ilgili bir şey takılan arkadaşlara burdan yardımcı olurum iyi müzikler.

5. balanayhan

balanayhan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    3
    Tebrikler arkadaşım ,farklı ,tatlı vede kesinlikle ilginç bir inceleme olmuş .Yorumundakı o hd 600 ler k 701 lerde zamanla geçmenın ve beklemenınde tadı ve hazzı da başka bir güzeldir :love: :love:

6. brendan

brendan
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    169
    sibilans durumu nedir kullanan arkadaşlardan rica etsem t,s,j gibi seslerde patlamaları kontrol edebilirler mi? özellikle aşağıda linkini paylaştığım şarkıda çok perdeli dandik bir kulaklık hariç denediğim tüm kulaklıklarda sibilans sorunu vardı. kayıt 2014 ve flac olarak dinlediğimde de aynı sorun vardı. k430'un sibilans durumunu ve tizlerin kulak tırmalayıp tırmalamadığını merak ediyorum.

bana sorunlu gelen şarkı şu:

Collapse Signature Expand Signature