Aktif Soundiiz ya da Tunemymusic premium hesabı olan var mı?

'Konu Dışı' forumunda Ialreadygaveup tarafından 13 Mayıs 2021 tarihinde açılan konu

1. Ialreadygaveup

Ialreadygaveup
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Öncelikle iyi günler dilerim. spotify kullanıyorum müzik dinlemek için, SHP9500 ile. Biraz giriş seviyesi olduğunun farkındayım ama ona rağmen spotify kalitesi kulaklığa yetişmiyor bu yüzden tidala geçmek istiyorum. Fakat tidale 4000 şarkılık playlistimi taşıyamıyorum. Hepsi ücretli, tek seferlik kullanım için bile yıllık aboneliğe zorluyorlar. O da 18 euro gibi fiyatlar ve beni aşıyor. Tunemymusic, soundiiz, freeyourmusic gibi bir premium hesabı olan varsa sadece tek seferlik bana kullandırırsa bana verdiği ibana yine sizin belirlediğiniz miktarda ( aklımda 25 lira var size de uygunsa ) para atacağım, karşılığında sizin hesabınızdan playlistimi taşıyacağım. Bu konu hakkında yorum yapmak, ya da yardımcı olmak iseyen herkese şimdiden teşekkürler.

Ozcan86 bunu beğendi.
  2. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    467
    Büyük ihtimal düşünmüşsünüzdür zaten ama her seferinde 1000'er şarkı atıp sonradan Tidal'da birleştirseniz olmuyor mu?

Ialreadygaveup bunu beğendi.
  3. Ialreadygaveup

Ialreadygaveup
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Olur da 1000 şarkı atmaya izin vermiyor ki. Teşekkür ederim yine de.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 13 Mayıs 2021 ---
    Hocam aynı dediğiniz gibiymiş, hem arka arkaya taşıma oluyormuş hem de 1000 adet. Ben haftalardır bu iş için kara kara düşünüyorum ne salağım. Para teklifim hala geçerli, eğer isterseniz bi iban atmanız yeterli. Çok teşekkür ederim büyük dertten kurtardınız.

#3 Ialreadygaveup, 13 Mayıs 2021
    Son düzenleme: 13 Mayıs 2021
    Awésomé bunu beğendi.
  4. Awésomé

Awésomé
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    467
    Hiç gerek yok. Bayram günü bir duanızı almak yeterli :) Veya mümkünse özelden veya buradan listenizi paylaşmanız da güzel olur. Ben yakın zamanda Tidal listelerimden bazılarını kaybettim ve henüz geri alamadım.

5. Ialreadygaveup

Ialreadygaveup
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
    Awésomé bunu beğendi.