Audio Technica CKS90 Kulakiçi Kulaklık İzlenimleri

'Audio-Technica' forumunda besir66 tarafından 10 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. abrahambauer

abrahambauer
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    CKS90 kullanıyorum ve kendi dünyamda kullandığım en iyi kulaklık diyebilirim. Creative, senheiser gibi markaların 100 TL 'ye kadar olan ( EP630 , CX200 ) kulaklıklarından sonra bu kulaklık muhteşem. Bass seven birisi olduğum için daha çok ağır baslı parçalar dinliyorum ve harika fakat bana göre tek dezavantajı biraz büyük olması :) . Kızılayda gezerken kulaklığımı takıyorum ama biraz dışarıda kalıyor ve bazen hareketli haldeyken kulağımdan çıkıyor. Sanırım 1 sene olacak CKS90 ile serüvenim ve tavsiye ederim. :)

2. Hanamichi

Hanamichi
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,539
    Bende kullanıyorum ama izolasyon için kendi uçları yeterli olmuyor dışarda buna bi çözüm bulan varmı :) onun dışında sahnesini çok beğeniyorum ve basslar da müthiş.Tabi benim şimdiye kadar kullandığım kulaklıklara göre değerlendirdim cx200/cx300/cx310 (cx300 ü bi hafta kullanıp kaybetmiştim şimdi çekmecemde boş kutusu kaldı arada bi şey almak için açınca görüp hüzünleniyorum :)

3. gkhn

gkhn
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    70
    Hortlatmak gibi olacak ama CKS90 bana 6 yıl kadar gık çıkarmadan hizmet ettikten sonra kablosu temassızlık yapmaya başladı ve tamir edebileceğini söyleyen bir arkadaşa gönderdim bugün. Efsanelerden biridir ve teslim aldığımda Shanling m0 ile birlikte nasıl bir ikili olacaklarını merak ediyorum. Yâd etmiş olayım :)

trexmilennium bunu beğendi.