Fiio E6 Arızası

'Amfi' forumunda exp16 tarafından 8 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. exp16

exp16
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    Arkadaşlar hepinize merhaba;
    Geçenlerde kulaklığım bozulduğu için (ya da ben öyle sandım) tamire göndermiştim, fakat dün ve bu gün anladım ki sorun benim fiio e6 da(sanırım o da bozulmuş) . Jak taktığım yerde bir temassızlık var, bunu nasıl tamir edebilirm acaba ? Bir yöntemi bilen ya da bu durumla karşılaşan var mı ?

2. historymanx

historymanx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Emre yağız halleder onu sanırım ist dasın ulaş bi ona

3. exp16

exp16
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    Arızalı diye kulaklığımı gönderdim sağlam gibi dedi.Meğer sorun e6 daymış.Kendiside dedi ona da bakabilirm diye ama onun şu an acelesi yok.Bir kaç güne kadar yine İstanbul dışına çıkabilirim.
    Burdan kendim de yapabilirmiyim onu merak ettim sadece yoksa anlamam böyle şeylerden :).
    Teşekkürler tavsiye için.

4. historymanx

historymanx
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    0
    Acelesi yok derken finalleri var bu ara belki zaman ayıramayacağını düşünmüştür çok komplike bişey olmayabilir eğer basit bir lehim meselesi varsa kendin de halledebilirsin

5. exp16

exp16
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    2
    Muhtemelen içeriden kaynaklanan bir donanım hatası.Belki alkol ile temizlersem düzelir gibi gelmişti bana ama olmadı.

6. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,488
    Amfinin jak çıkışında bağlanan parçanın üzerindeki lehim zamanla çıkıyor az kullanıldığı için.Yapılacak şey gitar penası veya benzeri şeyle amfiyi ayırıp havyayı jak çıkış parçasına bağlı lehimlerini hemen eritecek kadar tutup kapatmak.Kolay bir iş tehlikeli de sayılmaz dikkatli olursanız.

Collapse Signature Expand Signature