Forum Hakkındaki Görüşleriniz, Önerileriniz ve Olası Hatalar

'Forumumuz Hakkında' forumunda noXious tarafından 27 Ocak 2007 tarihinde açılan konu

1. DarkTemplar

DarkTemplar
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    91
    Ben ozur dilerim.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

2. cique

cique
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    93
    Kısa bir anımı paylaşmak istiyorum. Gezi direnişinde iki görüş oluşmuştu. Biri diyordu ki kimse siyasi kimliğiyle gelmesin. İkincisi ise doğal olarak bayrağı ve flamasıyla gelmişti. Ben ikincisinin doğru olduğunu düşündüm hep. Elindeki bayrağı bıraksan da kalbindeki hep seninledir. Temelinde samimiyet olan bir ayaklanmada gerçekleri gizlemek nafile bir çabadır.

3. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    625
    Enseye şaplak olacaksa, bu forumu da kapatalım, ben de geliyorum ;D

Collapse Signature Expand Signature
  4. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629

Baran,

Bu sefer de bu şekilde atlatmak istedi demek ki bu olayı Hasan; yazılan ilk iletinin yanlış olmadığını göstermez, ki o ileti Hasan'ın içine sindiyse o zaman Hasan da yanlış yapmış. Zaten yazdığım iletide seninle ilgili yazdığım her durumun yanına genel olarak "yönetim" ibaresini ekledim ki; belirttiğim durumların -sadece- senin yanlışın olmadığına dikkat çekmek istedim.

Düşüncelerine önem verdiğin, baskı gördüğün, hayatında belli bir önemi olan insanlara ya da -sadece- rahatsızlık hissiyatını veren insanlara karşı bu tip şeyler genel olarak ufak ufak yer eder. Bu konuda da son bahsettiğim durumda olmandan dolayı düşündüklerimi daha rahat yazdığımı, senin tabirinle "dışa vurduğumu" söyleyebilirim. Seni bilmiyorum; ama "30 yaş üstü" çoğu üye gibi, 30 yaş altı olmama rağmen benim de bu tip konularda her fırsatta düşüncemi dile getirip, tabiri caizse sana iletmekten daha önemli işlerim, "gerçek iş hayatında" yöneticisi olduğum bir kurum, yapmakta olduğum çokça kablo :), bakmakta olduğum bir ailem var. O yüzden senin açından da benim açımdan da kişisel olarak uzatılacak öneme sahip bir konu olmadığını düşünüyorum.

Kolaylıklar diliyorum.

Hadi Abi, Kemal Abi, Cihan Abi yazdığınız iletiler sabah sabah insanın ağzını kulaklarına vardırıyor; iyi ki varsınız.

Olayın bu şekilde tatlıya bağlanmasında emeği olan herkes de şu son birkaç iletiyi okuduktan sonra çabasının karşılığını fazlasıyla almıştır diye düşünüyorum.

Çok yaşayın :)

5. DefinitioN

DefinitioN
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,319
    Ne mutlu Galatasaray'lıyım diyene o halde. :coolsmiley:

Artık kapatalım konuyu,Fener'de ağzının tadıyla şampiyon olsun bu sene. :evl

6. Serhat

Serhat
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,171
    [quote author=George Szell link=topic=11.msg112008#msg112008 date=1385676721]

Bu arada oztechno-fi.net sayfasini aciyorum, bol bol evrim konusup m-teorisinden falan da bahsedecegiz orada, hepinizi beklerim.
    [/quote]

Sevgili Hadi,
    bu saatten sonra seni internet ortamlarında değil,

ÖZ [​IMG]

adıyla açacağın kedili, panterli, kuşlu, böcekli evrimi anlatacağın bir Tv kanalında görmek isteriz.

7. Serhat

Serhat
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,171
    [quote author=George Szell link=topic=11.msg112070#msg112070 date=1385732743]
    Abi internete dusen goruntulerim var, ara form olarak ornek teskil ediyorum, dns degistirip izleyebilirsiniz ;D
    [/quote]

Şer odakları!
    Sanada mı kıydılar...

8. expander

expander
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    160
    Bu foruma VIP Bölüm lazım.

Yönetim istediklerini, eski demirbaş üyeleri filan toplar, o bölümü dışarıdan kimseye göstermez, içeride her türlü muhabbet döner, hem üyeler hem yönetim rahatlar. Yasaksız :naughty

9. pastnova

pastnova
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    3
    [quote author=George Szell link=topic=11.msg112070#msg112070 date=1385732743]
    Abi internete dusen goruntulerim var, ara form olarak ornek teskil ediyorum, dns degistirip izleyebilirsiniz ;D
    [/quote]

gadasını aldığım ara formu.Pekte sevimli :)

10. sensable

sensable
    Expand Collapse
    Moderator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    881
    Çok iyi fikir olduğunu düşünüyorum.

11. Mair

Mair
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    1,069
    Ben de oyle düşünüyorum.

HTC One cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

12. UmutecH

UmutecH
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    2,253
    Peki foruma kim yazacak, öyle ayrı gayrı olmaz. Yardırmak isteyen için facebook grubu uygun bence, kapalı grup zaten :-*

13. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    625
    VIP grubu gibi zaten kurulmuş olan bir Whatsapp grubu var. (Klasik müzik meselelerinden kalan) İnsanlar orada istedikleri gibi, kafalarına göre muhabbet edebiliyorlar. (Grupta ben yokum)

Ayrıca grup açıldıktan sonra bile zaten foruma mesaj atılma sayısı ciddi anlamda azaldı. Bu da Umut abinin söylediğini doğruluyor zaten.

14. Serhat

Serhat
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,171
    Hasan,
    o wapp grubu aylar önce kapandı biliyorum.
    Eğer tekrar açılmadıysa...

15. MuttFTS

MuttFTS
    Expand Collapse
    Administrator
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    625
    Sonradan tekrar açıldı diye biliyorum ama dediğim gibi ben de üye değilim.

16. compicat

compicat
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,629
    Daha önce Ateş Bey de yazmıştı. Yeni üyeler lütfen gelen kutularını kontrol etsinler. GElen kutuları dolu oldukları için çoğu üyenin pm'leri cevaplanamıyor.

17. fosther

fosther
    Expand Collapse
    Moderator

Alınan Beğeniler:
    3,600
    Gelen kutuları dolu değil sanırım.Gelen kutularında sınır vardı yeni üyelerin.Yanlış hatırlamıyorsam.

18. Solanahtarı

Solanahtarı
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,453
    Biraz konu dışı, belki umursanmayacak belki olur mu öyle şey denecek lakin;

Forumun abileri,inceleme yöneticileri,adminler,bilirkişiler ve wav seviyeliler.Sizler elinde o kadar büyük bir güç var ki, neden mi adamların tek satış yapabilecekleri reklamları bu tür forumlar. İncelemelere göre satışları,hiçbir mağaza da deneyip alınabilecek bir kulalık,amfi ya da çalar değil. Forumlar da birşey yazılmış ise satılır övülmüş ise coşar.

İsteyin bir mail uzağınız da,kendinizi tanıtın site hakkında bilgiler verin ve inceleme isteği için isteyin %90'ı ürününü geri istemeyecektir. Sorun o değil çeşitlilik,önerilebilirlik. Gülebilirsiniz,umursamayabilirsiniz de ama isteyin göndereceklerdir. Reklamı olan,mağazalar da stoklardan eksilmeyen markalar değil ama. İbasso bugün forumlar da yazılanlardan o kadar sattı, bugün Tera player forumlardan fiyatını 800 Euro fiyatına çekti. Ateş bey'in Dx50 incelemesi milyon dolarlar sattırmasına yardımcı oldu. Boğaç bey'in X3 incelemesi karşıma çıktı her yerde. Adamların REKLAM'ı sizlersiniz.

Sizler çok güçlüsünüz.

19. MikePortnoy

MikePortnoy
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    3,146
    İyi yönlerini yazdığımız kadar çeşitli yerlerde ve incelemelerde kötü yönlerini de yazıyoruz. :) Bence forumda yazılan çizilenlerin birçoğu objektif ve yardım amaçlı. İnceleme yapmak reklam da olsa bir yerde, övgü kadar yergi de var. Nitekim hem Boğaç Bey hem de ben dapların büyük abilere oranla nerelerde eksik kaldığını söyledik. Aynı şey Tera için de geçerli. Birçok yerde Tera'nın niye alınmaması ya da alınması gerekliliğini yazdım mesela. Birçok arkadaş da yazdı benim dışımda. Bir çok ürün için de geçerli bu dediklerim. :)

Yabancı kaynaklı forumlarda reklam işi biraz daha güçlü. Bizim forumda sponsorlardan gelen cihazların dahi eksi yönleri yazılıyor.

Aynı dapların incelemesinde Engin de eksik yönlerini söyledi mesela.

20. Solanahtarı

Solanahtarı
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    1,453
    Biraz banel olacak ama reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bi dap o kadar kötü bir inceleme de olsa tek iyi yönü basları dersin basshead gider onu alır. Ya da basları hiç yok dersin benim gibi bas sevmeyen adamın işine gelir. Sizlerin yine yapması gereken samimiyetle inceleme yapmak. Hadi Sony Z1'i geçtim LCD'yi kimin almasını bekleyeceğiz? Kim aldığı ürünü gönderirde denettirir tanımadıklarına. Bi LCD gönderseler forumu dolaşmaz mı? En azından bilirkişiden inceleme olur. Gülünç gelse de önerim, yapıldığı zaman buralar biraz daha renkli olur. İstemek ayıp değil adamlar hayrına da vermeyecek sonucunda ben sizlerin Dx50 incelemesiyle aldım. O kadar olumsuzluğa rağmen.Ahmet bey'den (Çekirdek) istediniz de göndermedi mi? Sizler daha iyi bilirsiniz tabi ama eliniz de bir güç var.