IEM Teknik Servis

'Ekipman Genel' forumunda dilemma tarafından 22 Temmuz 2021 tarihinde açılan konu

1. dilemma

dilemma
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    Arkadaşlar merhaba. Ibasso it01'imin sağ tarafı bir anda daha az ve boğuk ses vermeye başladı. Türkiyede IEM tamiri yapan bir yer var mı bilen yardımcı olursa çok sevinirim.

2. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    361
    nereden aldınız yurtiçi mi yurtdışı mı? garantisi mevcut ise değişim imkanı olur belki

3. erenn

erenn
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    507
    Hocam sürücüdense Türkiye'de bunu değiştirecek vs. Bir teknik servis yok ama lz a5 kulaklıkta aynı problem vardı. Yeni sürücü getirttim bir şekilde takılmasına rağmen aynı problem devam etti sorun iç kablolarında şase varmış. İç kabloları tamamen yenileyecek arkadaşlar var forumda ama İt01 açılabilir bir iem değil sanırım.

4. DarkRider95

DarkRider95
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    başka kulaklık ile mutlaka deneyin umarım kulağın kendisinde sıkıntı yoktur.

5. msandikci

msandikci
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Çok ilginçtir ki IT01 için ben de aynı sorunu 3 gün önce yaşamaya başladım. Kabloyu değiştirerek denedim sonuç yine aynı. Bir miktar üzücü oldu, durduk yere masraf çıktı.
    P.S. Kulağın kendisi sağlam görünüyor başka bir kulaklık ile onu test ettim :)