Kadınlar v.s. Hi-Fi (sohbet konusu)

'Konu Dışı' forumunda BatmaN19 tarafından 12 Şubat 2016 tarihinde açılan konu

1. okty_k

okty_k
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,447
    Evet en onemli problem zaman. Kendisinden farkli bir konuya ilgi gosterip zaman ayirmak. Hele bir de bu konuda yuksek miktarlarin soz konusu oldugu biliniyorsa...

#61 okty_k, 10 Mart 2016
    Moderatör tarafından düzenlendi: 10 Mart 2016
    3 kişi bunu beğendi.
  2. stakanar

stakanar
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    224
    Benim eşim almama yada fiyatlarına hiçbirşey demiyor ama tek dediği alıyosunda sanki oturup dinlemeye zamanın mı var. Hatta geçen bir sabrını deneyeyim dedim 1000liraya aldığım kulaklığa 3000liraya aldım dedim cevabı iyi almışında atıcan orda biyerde durcak sanki dinlicen oldu :) Hatta dahada şansımı denedim oturma odasından ikili koltuğu kaldırıp amfilere (dört adet stereo) sehpa ve hoparlör ayağı yaptırıcam dedim iyi bari biraz derli toplu durucaklar dedi :)

7 kişi bunu beğendi.
  3. Yabguz

Yabguz
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    1,537
    Evlenmekten soğudum valla, yaşasın yalnızlık :)

acele posta servisi aracılığı ile gönderildi

4 kişi bunu beğendi.
  4. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,812
    Aynen şu mesajları okudukça yalnızlıktan hoşlanmaya başladım :D

5 kişi bunu beğendi.
  5. stakanar

stakanar
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    224
    Öyle düşünmeyin eşinizle vakit geçirip onu ilgisiz bırakmadığınız ve tabiki bütçeyi sarmadığınız sürece eşiniz bu tip hobilerinize karşı olumlu yaklaşıcaktır. Kadınlar ilgi manyağı olduklarından hep ilk planda en önemli olmak isterler durumu çaktırmadan dipten derinden gene devam edin sorun yok ama onun yanında kulaklığı takıp forumun başına geçerseniz vay halinize :)

2 kişi bunu beğendi.
  6. refuserQ

refuserQ
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,812
    Değil eş sevgilim bile olmadığından sıkıtı yok ilerde ne olur bilemem tabi :D

6 kişi bunu beğendi.
  7. Gitan

Gitan
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    70
    Benim arkadaşım kadar kimsenin müzik dinlediğine inanmıyorum.Sanırım günde 3 saat dinliyodur ortalama:) kulaklıksız fotoğrafı yok:) inanılmaz geniş ve güzel bir arşivide var.Ayrıca gerek çok koşuşturmasi olduğundan gerek evde kediler olduğundan pahalı ekipman hiç kullanmıyor.Sansa küçük ve klipsli olduğundan onun açısından en iyisi.kulaklik olarakta 25 liralık kulakici sonylerden alıyoruz.Yılda 10 kadar kulaklık bozuyor ya bir yere takar yada kediler tarafından parçalanır.Benim ekipmanlara hiç karışmaz.Zaten asla çok üst düzey ekipman alma ve satarken büyük zarar etcegim bir ekipman planım olmadığını biliyor.

8. ufuksaracci

ufuksaracci
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    696
    Her aldığım ürünün fiyatını %50 olarak söylüyordum eskiden hatta geçtiğimiz günlerde mini bir buluşma yaptığımızda " kulaklık alacaksın değil mi ?" diye sormuştu. Bir kaç hafta önce ona AKG marka bir kulaklık aldım ve ufaktan verdim zehiri, şimdi bana bu kulaklık çok güzelmiş niye bana yıllardır iphone kulaklığı kullandırıyorsun diye sitem ediyor.

6 kişi bunu beğendi.
  9. zoso86

zoso86
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    964
    Ne güzel demiş Oscar Wilde, "Bana lükslerimi verin, gereksinimlerim olmadan da yaşarım." .

6 kişi bunu beğendi.
  10. BatmaN19

BatmaN19
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    797
    Evlendim. Bebek bekliyoruz. Eşim bazen Türk kahvesi yapayımda biraz müzik dinleyelimmi diye soruyor. Zeki Müren eşliğinde kahvelerimizi yudumluyoruz.mest oluyorum :) Belkide mutlu olmam yada benimle birşey paylaşmak hoşuna gittiği içindir. Önemi yok.

Collapse Signature Expand Signature
    refuserQ, Serhat, bakieryigit ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  11. tsn141

tsn141
    Expand Collapse
    DSD

Alınan Beğeniler:
    2,488
    Rammsteindan zeki mürene, hey gidi hey........

:naughty:naughty

refuserQ, Serhat, Synthyss ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  12. BatmaN19

BatmaN19
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    797
    Başkan ara sıra sende dinlemelisin. Bildiğin terapi çünkü. Zeki müreni ayrı bir yere koyarak, TSM hakkında konuşuyorum. Herşeyi dinlerim ben. Hepsi yerinde güzel. Hatta bu ara Müslüm Gürsesten başka bişey dinlemiyorum.. ☺

Rammsteinın hakkını verecek sistem yok elimde. Yeri ayrıdır ve öyle kalacak. Bak canım nasılda 'Reise reise ' çekti anlatamam şu an. ☺

13. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    516
    Ben de nişanlıma kulaklıklarımdan uzak durması koşuluyla (zira hiç umursamıyor ve kaybediyor) 5-10 tane plak hediye ettim. Şimdi evindeki Sony pikaptan mutsuz, Denon mu alsak Marantz mı diye geziyor. Pre-amp falan kovalıyor ikinci el sitelerde... Kafam rahatladı:)

refuserQ, Synthyss, Totem ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  14. BatmaN19

BatmaN19
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    797
    Eski mesajlara göz atarken baktım böyle bir konu varmış.eğlencelik hortlatayım dedim.

Üzerinden neredeyse 5 sene geçmiş gayet mutlu mesutuz 2.bebeğimizi bekliyoruz.

Bugün 4 yaşındaki oğlumla kablolara ferrit core ları monte ettik.hanımda eli göbeğinde bizi izledi.Eşim benim bu zevkimi hiç yargılamadı tam tersine hep destekledi ve destekliyor.sistemin evrelerine hakim olduğu için tutarlı yorum yapacak kapasiteyede ulaştı.gerçekten uğraştığına değdi diyor şimdi dinlerken.

Dilerim bu süreçte kalpler çok kırılmamış,hayatınıza doğru insanlar girmiş ve mutlu olmuşsunuzdur.

refuserQ, Engin, H3llDORADO ve 3 kişi daha bunu beğendi.