Kulaklık Tavsiyeleri - Ana Başlık

'Kulaklık Genel' forumunda zodiac_tauruss tarafından 16 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    84
    Evet benim sevdiğim yönü de basları. normalde bas ağırlıklı müzik dinlemem fakat bu kulaklığın basları benim çok hoşuma gidiyor

2. black81

black81
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    66
    Bu forumda son kullanıcı ve popüler markalardan çok fiyat performans ürünleri ve başarılı kulaklık tavsiyeleri almanız doğal . Ostry KC06A nadiren de olsa 30 dolar civarlarına düşer alide. Buna dayanarak tavsiye verilmiş olabilir. Kaldı ki sizin danistiginiz kulaklıklardan fersah fersah üstündür ve bütçenizi arttırıp bir KC06A alırsanız iyi ki almışım dersiniz biraz daha para verip . O bahsettiğiniz kulaklıklar çok eski ve başarılı değiller. Benim size tavsiyem 20 dolara rahatlıkla bulabileceğiniz Senfer DT6 ya da BLON BL03 .

Serhat bunu beğendi.
  3. Serhat

Serhat
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    1,171

Köprünün altından çok sular geçti bence.

Zaten o kulaklığıda çıktığı dönemle değerlendirmek lazım şimdi olsa belki takmanızla-çıkarmanız bir olur eğer devamında kulaklık yükseltmeleri yaptı iseniz.

Sesi kulağa aş edenlere selam olsun...

Collapse Signature Expand Signature
  4. Onur668700

Onur668700
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    84
    Bence o paraya şimdi bile iyi :) sürekli kulaküstü kullanıyorum. Şimdi alsam tin hifi p1 düşünebilirdim

5. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,495
    Aradiginiz model RME ADI-2. Ama Sennheiser Cx 300-II Precision dinlemedigim icin karsilastiramiyorum...

florence bunu beğendi.
  6. ismailkoc5484

ismailkoc5484
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    227
    Bu bahsettiğiniz cihaz dac olmasın ben dac olarak biliyorum

G8341 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. musiclover

musiclover
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    3
    Haklısınız hocam kusura bakmayın. Biraz stresli bir dönemdeydim istemeden saçma bir şekilde size yansıtmış oldum. Cevap verdiğiniz ve yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 27 Kasım 2019 ---
    Siz de kusura bakmayın hocam. Soruma cevap attığınız ve yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

Onur668700, zxc ve Serhat bunu beğendi.
  8. Cyril

Cyril
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    516
    Bir ara her DAC tavsiyesi istendiğinde konu RME ADI-2'ya geliyordu, ona ince bir gönderme var:) Forum içi geyikleri kaçırmayalım lütfen:)

Collapse Signature Expand Signature
    yigitboylu bunu beğendi.
  9. blackace

blackace
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    Merhaba arkadaslar Sennheiser CX 200 Street II kulaklik vatan bilgisayar da 109 tl ye dusmus ne dersiniz? kz zsn pro ile cx-200 arasinda kaldim kulakligi sansa clip tarzi ufak bir player ile ya da cep telefonundan dinlemeyi dusunuyorum.

10. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    346
    Problem değil hocam hepimiz insanız neticede. Hayatta hiçbirşey için stres yapmayın herşey olacağına varıyor. Söylediğim modeli de inceleyin mutlaka hoşunuza gidecektir.
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 28 Kasım 2019 ---
    İkisini de kullandım hocam hiç düşünmeden Zsn Pro derim. Sahnesi vs daha güzel gelmişti bana. Bir de cx200 artık 10 sene öncenin kulaklığı neredeyse. Üzerinden epey geçti teknoloji olarak da.

blackace bunu beğendi.
  11. blackace

blackace
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    aliexpress de orijinal ürün satan satıcı var mı? çakmaları da var mı piyasada kz nin?

12. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    346
    Olmaz mı membağı zaten orası :) kz official store kz global store ak audio store yetkili satıcılardan birkaçı

blackace bunu beğendi.
  13. sokratesla

sokratesla
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    35
    Hocam kz zsn pro yerine fiyat farkı problem olmazsa Blon BL-03'e detaylı bir bakın derim. Bu aralar popüler olmaya başladı.
    Kablosu ve yanında gelen uçlar pek beğenilmiyor ama genel görüş fiyatının üstünde çaldığı şeklinde.

blackace bunu beğendi.
  14. blackace

blackace
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    13
    kz official store den baktım KZ Zsn Pro mikrofonlu versiyon kargo dahil 16,85 USD + vergiler ile 125.00 TL civarına geliyor. KZ ZS5 Double Hybrid modeli de var 4 usd daha verip bu modeli almaya değer mi?
    --- Arka arkaya mesajlar birleştirildi, 28 Kasım 2019 ---
    inceleme konusu var mı? sansa clip tarzı mp3 calar ya da telefondan dinleyeceğim için bu cihazların besleyeceği bir şey almak istiyorum.

15. Makale_Helvetia

Makale_Helvetia
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    346
    Zs5 denemedim hocam hakkında yorum yapamam ama zsn pro'da memnun edecektir.

blackace bunu beğendi.
  16. sokratesla

sokratesla
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    35
    Türkçe inceleme yok hocam ama İngilizce incelemere bakabilirsiniz.

https://audiobudget.com/product/BLON/BL-03
    https://www.thephonograph.net/blon-bl-03-review/
    https://www.head-fi.org/showcase/blon-bl-03.23894/reviews

Video inceleme olarak

Son olarak kz zsn pro veya blon bl-03'ü herhangi bir telefonla bile rahatça sürebileceğinizi düşünüyorum.

blackace bunu beğendi.
  17. Sofy.Tqb

Sofy.Tqb
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0
    Merhabalar, Lg V30+ için deep bass verebilen 400 liraya kadar kulaklık tavsiye ederseniz çok makbule geçer hocamlar.
    Pioneer Cx-7 vardı ama ömrünü doldurdu.

18. sokratesla

sokratesla
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    35
    Hocam merhaba TFZ T2 GALAXY ve TFZ No.3'ü deneyimlemiş biri olarak bu iki kulaklıkta alt baslarda oldukça başarılı işler çıkartıyor. Bütçenize TFZ T2 GALAXY uygun. Altta linkini verdiğim satıcı ürüne özel 14 dolar mağaza indirim kuponu veriyor. İncelemelerine bakıp karar verirsiniz.

https://www.aliexpress.com/item/400...chweb0_0,searchweb201602_3,searchweb201603_53

Sofy.Tqb bunu beğendi.
  19. Sinomix

Sinomix
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    0

TRY 389.46 21% İndirim | Yeni KZ AS12 6BA kulak kulaklık HIFI spor monitör kulaklık gürültü iptal kulaklık kulaklık AS16 AS10 AS06 ZS10 PRO ZSX C16 C12
    https://s.click.aliexpress.com/e/WjvBg7X4P

Sizce hangisi hocam bende basları çok seven biriyim derin bası beynime beynime vuracak tavsiye verirseniz çok sevinirim fiyat 1000 e kadr zorlayabilirim ibasso dx80 dapım var kablolu kablosuz farketmez yeni takstar pro82 aldımpek beğenmedim baslarını sese yüklenince birazlar pörtlemeye başlıyor ve basları çok düşük gelmişti beats stüdyo dinlemiştim ondaki baslar çok hoşuma gitmişti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

20. sokratesla

sokratesla
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    35
    KZ AS12 hakkında bilgim yok hocam yorum yapmam doğru olmaz. Beyin titreten bası ekolayzer ile oynamadıkça veya amfi/daptan bass boost seçeneğini aktif etmedikçe bu fiyat segmentinde elde etmemiz olağan değil gibi. Yukarıda bahsettiğim iki kulaklıkta bass boost kullanınca beyin titreten kıvama geliyor ama mid ve tizleri gölgelemeden bu işi ne kadar doğru yapıyorlar tartışılır. 1000 lira seviyesinde basshead kulaklıklar hakkında pek araştırma yapmadım. Daha tecrübeli arkadaşların size öneride bulunması daha doğru olacaktır.

Bu hobide oldukça yeniyim. Deneyimlerimi aktarmaya çalıştım. Farklı düşünen forumdaşlar fikirlerini belirtirlerse çok güzel olur.