Müzikçalar Tavsiyesi Ana Başlık

'Müzik Çalarlar Genel' forumunda thejustice tarafından 13 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44
    Çift kör nedir hocam?
    Ben şans eseri sıfır gibi IT01s buldum 900 TL’ye. Bence bu fiyata alınabilecek daha iyi bir kulaklık bu fiyata kesinlikle alınamaz. :)
    Hocam siparişi ne zaman verdiniz? Ben 3 Şubat’ta verdim siparişi. 15 gün geçti hala gelmedi. Gerçi tahmini teslimat süresine baktım 23 Şubat - 6 Mart tarihleri arasında geleceği belirtilmiş. Normal mi sizce bu?

2. re-fi

re-fi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    Aliexpress üzerinden aldım. 15 gün içinde geldi. Alıcıya daha düşük yazarmısın dedim ücreti MP3 player yazmış 33$ ile daha düşük gümrük vergisi ödedim böylece.

Sony wf-1000xm4 kulaklığımla güzel bir ikili oldular. Fakat bu DAP üzerindeki normal çıkıştan besliyorum şuan. DAP üzerinde balanced çıkışta var bu tam ne işe yarar farklı bir ucu olduğu için deneyemedim.

Submariner2 bunu beğendi.
  3. zxc

zxc
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    6,648
    denizdilli ve Submariner2 bunu beğendi.
  4. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44
    Hocam 3 Şubat’ta sipariş vermiştim. Takipten bakıyorum hala Çin’de görülüyor. Tam üç hafta oldu ve hiçbir gelişme yok. Size nasıl iki haftada geldi? Aynı tarihte sipariş vermiştik yanılmıyorsam.

5. re-fi

re-fi
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    Aynen hocam aynı zamanda vermştik.

Şuan Aliexpressten baktığımda durumunda teslim edildi yazıyor. İstanbul Beşiktaş benim lokasyon. Ücretsiz kargoyu seçtim, şans sanırım.

6. CesauxKaan

CesauxKaan
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    37
    1100 liraya kadar bütçem var ikinci el
    Fiio M6,
    Astell j.r,
    Hidiz ap80,
    Sony nw a45,
    Hiby r3,
    fiio M3 pro,
    ibasso dx80 ,
    fiio m7,
    shanling m2s,
    Cowon plenue D
    Shanling m0
    Fiio M5

Gibi ürünler var hangisini önerirsiniz her türü dinlerim sesi en iyi veren cihaz olmasını istiyorum bass sesler bir tık yüksek olsun çok araştırdım kafam karıştı onun için buraya yazıyorum :(
    Cidden çok seçenek var

Bide şöyle bir durum var Mİ8 tefefonum var USB C çıkışı destekliyor İbasso dc02 dac/amp var onu mu alsam çünkü Android için çok güzel müzik çalarlar uygulamalar var JETAUDİO+ , NEUTRON ,USB AUDİO PLAYER vb. gibi

#2686 CesauxKaan, 12 Mart 2021
    Son düzenleme: 12 Mart 2021
  7. u.taskiner

u.taskiner
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    7
    Fiio BTR5' e de bir bakın bence çok fazla incelmesi de var, değerendirebilceğinizi düşünüyorum.

CesauxKaan bunu beğendi.
  8. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44
    Tavsiyem HiBy R3 Pro olacaktır. Sarı sitede iki adet ilan var. Belirttiğiniz fiyata inen olacaktır.

CesauxKaan bunu beğendi.
  9. DarkTerror

DarkTerror
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    7
    Öncelikle herkese selamlar bluetooth kulaklık kullanıcısıyım.Kulaklık olarak 1more EH9001TA TWS kullanıyorum.Bu cihaza uygun ve ilerde alacağım kulaklıklara uygun bı hiby r3 tarzı cihaz arıyorum ,bluetooth kulaklık için destekli bir telefon yeterli olabilir belki ama cebimde telefon varken rahat çalışamıyorum (telefon mi9t ).Bütçe sınırım yok ama bluetooth kulaklık içinde çok ucuk şeylere gerek yoktur diye düşünüyorum.Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

10. Ibtiza

Ibtiza
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    1
    4000 tl bütçe ile, enstrümanları kısık sesde dahi tane tane duyabileceğim ve geniş sahne sağlayan android tabanlı bir player arıyorum.
    Kulaklığım it01 ki hiç memnun kalmadım, burn in den sonra memnun kalmamaya devam edersem onu da değişeceğim.

11. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    859
    spotify ve tidal ( master ) çalabilen bi alet bakınıyorum

şuan ki kombinasyondan iyi veya eşit seviyede olsa yeterli ; ifi nano black + hd25 1-II / philips fidelio x2hr

istediğim şey ; cep telefonu veya bilgisayar kullanmayıp tek cihaz ile (dap ) müzik dinlemek , ortadaki ifi nano black'ı kaldırmak , kullandığım kafaüstü modellerinide

yeterli güçte çalıştırabilcek seviyede performans

12. Submariner2

Submariner2
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    489
    İBasso Dx 150 , Spotify ve Tidal için gayet iyi bir çözümdür , ben gayet memnun olarak kullanıyorum .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

elektronik müzik bunu beğendi.
  13. elektronik müzik

elektronik müzik
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    859
    tidal mqa çalıştırmıyor değil mi?:( 500$ 'a satılan cihaz mqa çözemiyorsa almaktan vazgeçerim:eek: rem miktarıda az geldi , 2gb ve ddr3 , remleri , telefonlarla kıyasladığım için az buldum yoksa cihaz için yeterli geliyordur bilemiyorum , ama 500 para da az değil yani , hem dolar olarak yüksek , ek olarak tl'ye çevirince aşırı yüksek , remi fazla koyabilirlerdi

#2693 elektronik müzik, 12 Nisan 2021
    Son düzenleme: 12 Nisan 2021
  14. TechnoRom

TechnoRom
    Expand Collapse
    FLAC

Alınan Beğeniler:
    44