Sanat eseri Doom3 Kasa Modifikasyonu

'Konu Dışı' forumunda japonlaryapiyo tarafından 30 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

2. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Şahsen benimde ağzım açık kaldı bu ne böyle ya :) bu hiç sessiz çalışacakmış gibi gelmiyo :)

3. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Adamlar artık modifiyenin de dibine vurmuşlar resmen. Yuh diyorum başka bir şey diyemiyorum.

4. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Yuhhh!!! Bu nasıl sabır, bu nasıl aşk?? İnanılır gibi değil... İnsanı gaza getiriyor... Ben olsam Star Wars olarak döşerdim...

5. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    İşçilik inanılmaz. Amca yani baya baya kasmış tek tek. Harfinin kaplamasına kadar.

6. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Benim de böyle bir işe soyunasım geldi... Ama baya bir boş vakte ihtiyacım var :D

7. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

sahsen ben bunu yapip satmaya kalksam bu emegimin karsiligini para ile olcumem garip birsey :)

8. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Sırf kasa için değil... Kendi odamı baştan aşağı düzenlemek istiyorum... Ama çok zor bir iş olucak... Önce tasarım yapmam lazım.. Bir de zaten kalabalık bir odam var, iyice kalabalıklaşmaması lazım :D

9. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

oda mi
    benimde odami elden gecirmem lazim hocam sen nasil birseyler yapican ben bir dahaki ay ikeaya gideyimde birseyler bakayim diyorum

10. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Valla odam inanılmaz kalabalık durumda... Önce çok iyi bir düzene sokmam gerekiyor... Daha sonrasında duvarları nasıl değerlendireceğimi düşünücem... Eğer yukarıdaki adam gibi çok ciddi eğilmeye karar verirsem, solapları, bilgisayarı ve piyanoyu ele alıcam... Ve tek bir konu, stil ve tasarım üzerinde durucam... Yani yukarıdaki adam gibi sırf tek bir konu... Adam hem kasayı, hem klavyeyi, hem mouse'u herşeyi doom3 yapmış... Utanmasa içindeki ana kartı da süslicekmiş... İşte ben de sanırım Star Wars ile ilgili ne varsa yapmayı düşünürüm... Tam bir fanatiği olarak artık posterlerle mi değerlendiririm, biblolar mı koyarım, çizimler mi düşünürüm tam emin değilim... Zor karar ve zor iş :)

11. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

evet hocam haklisin benim odada cok karisik neyse benim bu sene okul bitiyorda kitaplari aticam komple :) biraz odanin karmasasi duzelir ilkokuldan beri butun defterlerim bile durur :)

12. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    valla ben kitapları attım diğer odalara, bu sefer de cd'ler, kutular başıma bela oldu... onları atamıyorum... diğer odalarda yer kalmadı :D

13. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

suc bende esas hocam bugunun isini yarina birakma diye bir laf vardir ya iste ben sirf ona muhalefet olsun diyemidir nedir bilmem odam karisiyor karisiyor sonra istemeye istemeye duzenliyorum yarim yamalak e tabi pek de duzenli bir oda cikmiyor ortaya :)

14. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Aynı dertten ben de müstaribim... Amaann bi ara düzeltirim diyorum ya da şu cd iki dakika dursun şurda birazdan koyarım diyorum, sonra üşenip yerleştirmiyorum ve çok karışıyor herşey... Sonra haftalarca o cd orda kalıyor :D

15. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

aynen hocam :)
    bazen annemde benden umudu kesip duzeltmeye kalkiyor ve facia o zaman basliyor geliyorum bi bakiyorum odaya hersey duzelmis ama bul bulabilirsen aradigini herseyi karistirmis cok seyim kayboldu benim bole :) bi ara ayiptir solemesi bizim evin cop kutusunu karistirmistim annem sim kartimi atmis cope inanmiyorum yaa neyse bulmustum da 3.sayfa haberi olmaktan kurtulmustu annem :):):)

16. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Valla aynen benim anne de öle .. Sürekli düzenlicem diye herşeyim kayboldu... Geçende vibez kutum kayboldu... Alakasız bir kutudan çıktı.. Deli oldum... :D

17. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    İşte yeni bir sanat eseri :)

18. japonlaryapiyo

japonlaryapiyo
    Expand Collapse
    Guest

elinoglu neler yapiyor ya :)

19. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    İlginç bir tasarım olmuş. İnsanın üstüne binip gidesi geliyor.

20. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Arkadaşlar galiba birtek biz kasamızı şekillendirmiyoruz galiba... Millet uğraıyor habire... İşte yeni bir tane daha...

#20 KontG, 6 Nisan 2007
    Moderatör tarafından düzenlendi: 20 Nisan 2014