Silinebilir

'Ekipman Genel' forumunda o9uz tarafından 5 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. o9uz

o9uz
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    5
  2. snairs

snairs
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Audiominor var ancak bende bir kaç kez akıl almak için sormuştum kendisine ama elindeki kablolar maalesef kulaklıktan oldukça pahalı bu yüzden farklı alternatiflere yönelmemi söyledi Boğaç bey. Bu kablolar SRH-440 için güzel görünüyor bende ilgilenebilirim.

3. zagorino

zagorino
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    101
    Bu kulaklik benim kulaklik dunyasina giris kulakligimdi, o yuzden bende ayri bir yeri vardir. Halen daha ince detay duymak istedigim zamanlarda cikarir kullanirim.
    Ses karakteri olarak SRH-440 stok kablosuyla tizleri oldukca on planda geliyor, o yuzden gumus kablo pek gitmeyebilir, bakir tercih edebilirsiniz. Yine de sizin kendi ses tercihiniz tabi ki.
    Ote yandan eger degistirmediyseniz kulak padlerini SRH-840 padleriyle mutlaka degistirin. En az kablo kadar etkili bir upgrade olacagini dusunuyorum. Bu mid ve tizleri biraz aşağı çekerken basları da biraz ön plana çıkaracaktır. Kulakliga konfor ve ergonomi konusunda cag atlatacagini da soyleyebilirim. Stok padleri tas gibi geliyordu bana :)

Collapse Signature Expand Signature
    2 kişi bunu beğendi.
  4. snairs

snairs
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Dediklerinize uyarak Amazondan SRH840 Padlerini aldım bakalım dediğiniz kadar fark yaratacak mı ? Teşekkür ederim.

2 kişi bunu beğendi.
  5. prostheticwhim

prostheticwhim
    Expand Collapse
    WAV

Alınan Beğeniler:
    640
    Lunashops ucuz kablolari cok kotu oluyor, ozellikle konnektor kisimlari, momentum 2'ye aldigim kablonun 2.5mm tarafi 2.gun kirildi tuz buz gibi oldu, cok uyduruk plastik ve kendi kablosundan daha kotuydu ses. Yukseltme saglayacagini dusunmuyorum. Pahali kablolarini denemedim ancak lunashop'tan kendim yapmak icin aldigim acrolink kablo ve konnektorler guzel geldi. Merakiniz varsa alip oyle ugrasin bence, hatta hazir orulmus alin buyuk kolaylik olur, tek tel olarak aldim ama ince kablo ormek cok zor oldu en son matkapla buruverdim. Iyi kabloya para vermezseniz de stock kablodan daha kotu ses verecektir. Benim yaptiklarim acikcasi GR07'ye takinca bir iyilesme sagladi ancak ER4'un kendi kablosu daha iyi ses bakimindan, hatta bu ER4 kablosunu GR07'ye takinca da gecerli.

Su orulu kablolara bakabilirsiniz, OKCS iyi bir uretici gibi gorundu, not etmistim.
    https://www.aliexpress.com/store/gr...366.html?spm=2114.12010615.0.0.77d730fdZSBXGI

Yine en az 20$ konnektor, 20$ kabloya gidiyor ama kendiniz yapmazsaniz da kablo yerine kulakligi yukseltmek daha mantikli hale gelebilir :)

6. zagorino

zagorino
    Expand Collapse
    MP3

Alınan Beğeniler:
    101
    Rica ederim, beni konfor acisindan cok fazla, ses acisindan da bir miktar rahatlatmisti zamaninda. Umarim size de faydasi olur.

2 kişi bunu beğendi.
  7. snairs

snairs
    Expand Collapse
    Yeni Üye

Alınan Beğeniler:
    12
    Kulaklığı satmak istemeyen biri için çözüm olabilir. Açıkçası elimde kalsın istiyorum SRH440 sonnuçta çok yüksek bir fiyata almadım ve satsam da çok bir fark olayacak. Bunu da olabilecek en iyi hale getirmeye çalışacağız. Kenarda köşede dursun uslu uslu...