Teknosa Ve PS3 :)

'Konu Dışı' forumunda noXious tarafından 25 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Malumunuz burada ps3 satışı ve basit kullancı deneyimlerinden bahsettik elimizden geldiğince. Perşembe gübü Metrocity Teknosa mağazasının stoklarına giren 8 adet ps3 konsol satışa çıktığı cumartesi günü öğlen 2 de bitti :D ne diyelim hayırlı uğurlu olsun :D

2. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Heheh, mesken gereği çabuk tükenmiş hoca. İyi kuyruk filan oluşturmamışlar dükkanın önünde. 1.500'e iyi kazıklanmışlar. Sony Yetkili bayiisi 1143 ytl'ye satıyordu. Alanlara hayırlı uğurlu olsun tabii ki. Ben oynadığım kadarıyla yeni konsolun gamepadini beğenmedim şahsen. PS2'nin gamepadleri daha ağır ve kalite hissi veriyordu. Yenisi titreşim motorları kaldırıldığı için çok hafiflemiş ve titreşim olmadan da olayın ruhu biraz gitmiş gibime geldi.

3. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    TR de 60gb lık dışında satışa sunulmayacak bunuda gözönüne alırsak bahsettiğin fiyat iyi hoca :D hatta çok iyi :) normalde de titreşimi kullanmadığımdan bana daha makul geldi tercih meselesi ;)

4. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Hoca şimdi titreşimin kullanılacağı oyun var kullanılmayacağı oyun var. Şimdi F1 oynarken bir curb'ün üstünden geçince onu hissetmek daha gerçekçi olmaz mı? Tabii bir yer de tercih meselesi. Bence en azından iki seçenek olmalıydı titreşimli ya da titreşimsiz diye.

5. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Ya da options'dan ayarlanabilmeliydi :D

6. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Hoca valla diyorum tercih meselesi bana pek hitap etmiyo titreşim olayını sevmem telefonda bile kullanmam :D ama options olarak sunulsaydı tabi daha güzel olurdu ama buda kablosuz kumandayı hem daha ağır yapacaktı hemde bataryasını daha çabuk tükecetekti ama daha önceden bu özelliği kullanan arkadaşlar için kötü olmuş tabi ;)

7. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Neyse hoca elbet titreşimli versiyonunu üreten firmalar olur elbet. Olmazsa da can sağlığı. :)

8. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    İnşallah hoca sen iste tüm teknosa yı seferber edeyim :D

9. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    26.3.2007 itibariyle Metrocity mağazadaki görevim son bulmuş olup buradan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, sıkıcı zamanlar olsada genel itibariyle keyifli vakit geçirdim ;)

10. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Geçmiş olsun hoca.

11. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Saol hoca, hertürlü demo yapabiliriz istediğin sistemle bundan sonra :)

12. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Aman hoca almiyim ben. O Teknosa'nın ilginç bir ortamı var. Darty'de gider başka sistemi test ederim daha iyi. :D

13. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Niye hoca mağazada ne gibi bi ilginçlik var merak ettim :)

14. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Hoca o teknosaya özel değil tüm teknosalarda öyle. Personel pek sallamıyor yani. Mesela Darty'de el pençe divan dururlar. Teknosa da sanki bedava çalışıyormuş gibi afra tafralar filan. Kasa da ki tipler ilginç oluyor.

15. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Hoca bi gün sana o adamların hangi koşullarda ve nasıl baskı altında çalıştığını anlatırım sende birazcık olsun hakverirsin bunu yaptıklarını mağzur görmen açısından söylemiyorum ;) Orda işini sevmeyen ama ekmek parasını kovalayan çok insan var ben buna tanık oldum.

16. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Evet teknosa'dakiler hem takmıyorlar, hem ilgilenmiyorlar, hem bilgi sahibi değiller, hem yanlış bilgi veriyorlar hem de adamlara bilgileri ben öğretiyorum... Ya da inadına bana denk geliyorlar... Halbuki başka bir mağazada pür dikkat ilgileniyorlar.. Tabi bu bana görünenler... Onların bakış açısını bilemiyorum...

17. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Yok Teknosa her türlü kötü. Teknik Servis desen 0, fiyatlar desen kafa kol bacak ne bulabilirlerse sokuyorlar. Bence almamak lazım. Yabancı da olsa başka firmalardan alırım.

18. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Beyler ben burada kurum yada çalışanlarını yaptıklarının makul karşılanır bir tarafı varmış gibi savunmuyorum sadece manasız şirket politikalarının sonucu olarak çalışanlar doru düzgün müşterilerle ilgilenmiyoki zaten konularına çok hakim değiller bazıları hariç bu ortamda adamlara ortalama 85 milyar gibi kota konulduğunu düşünürseniz piyasa fiyatının üstünde olan ürünleri sadece satma çabası içinde olduklarını görebilirsiniz :)

19. wq

wq
    Expand Collapse
    Guest

teknosa agresif büyüme stratejisini güderken, aceleyle çalışanları eğitmeyi unutmuş bir kurum. sözüm meclisten dışarı ama çoğu çalışan eğitimsiz.

20. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Yakında liderliğini alırlar Teknosanın. Teknik Servis söz konusu olduğunda Vatan, Gold, Teknosa hepsi batırıyorlar işi. Ben şu ana kadar Darty kadar iyisini görmedim. Şahsen bilsem piyasadan +50ytl pahalı yine gider oradan alırım. Çünkü adamlarda müşteri memnuniyeti denilen bir olay var. Beğenmediğin şeyi getirip iade edip parasını bile alabiliyorsun. Ki buna zorunlu değiller. Teknosa bırak parayı ürünü almamak için 10 takla atıyor.