Teknosa Ve PS3 :)

'Konu Dışı' forumunda noXious tarafından 25 Mart 2007 tarihinde açılan konu

1. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Sabancı'yı sever ve güvenirdim ama teknosa yüzünden nefret ettim nedense... Acı ama gerçek... Memnun değiliz öyle ya da böyle... Geçen arkadaşa arızalı modem kakalamışlar... geri vermek için saatlerini harcadı... Adamlar geri iade işlemleri yarım saat uğraştılar... sonra modem değişti... Yine bu sefer power düğmesi bozuk çıktı... İiyice delirdi arkadaş... Taksi paraları da cabası tabi bu arada... Sonra bu sefer de bu bakıma gidecek diye tutturdular... Neymiş efendim 45 gün süresi varmışmış da o 7 günü geçmezmişmiş de... Sonunda çıldırdı ve tüketici derneğine şikayet etti... Ertesi gün paşa paşa değiştirdiler... Yazık yani...

2. noXious

noXious
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Beyler ben size burda neler anlatırımda yanlış olur gördüklerimin yarısını anlatsam dudağınız uçuklar ama etik olmaz neyse.

3. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    Yukarıda anlattığını Darty'de yaşamayazsın işte Kont, bozuk dediğin anda sana yenisi verilir. Bozuk cihaz da Servise gönderilir. Teknosa dan bir şey almamak lazım. Ben arada Verbatim DVD alıyorum o da piyasa da her yer de bulunmadığı için. Kimisi sokuyor fiyatları vs. Allahtan DVD de çok sorun çıkabilecek bir şey değilde onu gönül rahatlığı ile alabiliyorum.

4. KontG

KontG
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    8
    Ben de sadece usb şarj adaptörü aldım ordan... Çünkü hiçbiryerde yoktu ordan başka...

5. soundchaser

soundchaser
    Expand Collapse
    Analog

Alınan Beğeniler:
    13
    İşte ufak tefek parçalar bir yere kadar da büyük teknolojik cihazları oradan almamak lazım mümkün olduğunca.